Mersin Video - Mersin Video İzle | Mersin Ceride Video
Mersin'de konut kredisi çeken kişinin aracındaki 1 milyon liranın çalınmasına ilişkin 5 zanlı tutuklandı

Mersin'de ev almak için kredi çeken kişinin aracından 1 milyon lirasını çaldıkları iddiasıyla gözaltına alınan emlak ofisi çalışanlarının da arasında olduğu 6 zanlıdan 5'i tutuklandı.

19 Kasım 2022 Cumartesi

İzle
Tarsus'ta cenaze töreninde çıkan silahlı ve bıçaklı kavgada 6 kişi yaralandı

Yaşlılığa bağlı rahatsızlığı nedeniyle hayatını kaybeden Ramazan Ağsar için Çağlayan Mahallesi'ndeki Tarsus Şehir Mezarlığı'nda düzenlenen cenaze töreninde, akraba oldukları öğrenilen iki grup arasında tartışma çıktı.

30 Ağustos 2022 Salı

İzle
Halkın sağlığıyla oynayan pastanenin ürünlerine el koyuldu

Tarsus belediyesi zabıtası pastanelerde yaptığı hijyen kontrolünde bir pastanenin ürünlerine el koydu. İçerisinde böcek ve sineklerin bulunduğu sağlıksız koşullarda üretimi gerçekleşen pastane ürünleri için Sağlık İşleri ekipleri numune örnekleri alarak inceleme başlattı.

12 Ağustos 2022 Cuma

İzle
Mersin'de bu hafta 1-8 Ağustos

Mersin'de olan gelişmeleri sizler için bülten haline getirdim. Tüm belediyelerin hizmetlerini ve diğer yaşanan olayları haber olarak sizlere sundum. İyi seyirler

8 Ağustos 2022 Pazartesi

İzle
Başkan Abdullah Özyiğit, barınaktaki çalışmaları yerinde inceledi

Yenişehir Belediyesine tahsisi yapılan MEÜ Çiftlikköy Kampüsü’nde bulunan hayvan barınağının yenileme çalışmaları devam ediyor. Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit barınağı ziyaret ederek, çalışmaları yerinde inceledi. Yenişehir Belediyesi, hayvan barınağının bulunduğu 7 bin 500 metrekarelik alanı yeniden düzenleyerek, hayvanlar için konforlu bir yaşam alanı oluşturuyor.

3 Ağustos 2022 Çarşamba

İzle
Ambulansa kafa attı

Mersin'in Akdeniz ilçesinde, yakınlarının hastaneye götürülmesi talebi üzerine gönderilen ambulansın içindeki tıbbi cihazlara zarar veren şüphelinin, sağlık çalışanlarına tehdit ve hakarette bulunduktan sonra indiği araca tekrar yönelip kafasıyla vurması cep telefonu kamerasına yansıdı.

2 Ağustos 2022 Salı

İzle
Toroslar belediyesi hayvan sevgisini duvarlara taşıdı

Park ve yeşil alanlarda temizlik ve bakım çalışmalarını aralıksız sürdüren belediye, parklarda bulunan trafo binalarını kültürel mirasa ait motiflerin yanı sıra özellikle hayvan sevgisini yansıtan figürlerle süslüyor. Belediyenin Park ve Bahçeler Müdürlüğü ressamı tarafından sürdürülen çalışmalar ile soğuk bir görüntü oluşturan trafo binaları, daha modern ve güzel bir görünüme kavuşuyor. Trafo binalarına üç boyutlu balık, kuş, güvercin, at ve köpek gibi hayvan figürleri işlenirken, duvarlardaki sanat çalışmaları, farklı tür ve temalarda yapılmaya devam edecek.

29 Temmuz 2022 Cuma

İzle
Geleceğin bilim insanları Mersin Yenişehir'de yetişiyor

Mersin Yenişehir Belediyesinin hayata geçirdiği Erken Çocukluk Gelişimi Projesi Yenişehir Modeli'nin bileşenlerinden olan atölye temelli eğitimler devam ediyor. Bu kapsamda Yenişehir Belediyesi Akademi'de verilen robotik kodlama eğitimleri ile bilimle tanışan çocuklar erken yaşlardan itibaren araştırma ve tasarım yapmaya teşvik ediliyor.

29 Temmuz 2022 Cuma

İzle
Adana Kozan'da çıkan orman yangınına müdahale ediliyor

Adana'nın Kozan ilçesinde çıkan orman yangınına, havadan ve karadan müdahale sürüyor. Yanalerik Mahallesi'ndeki ormanlık alanda henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. İhbar üzerine bölgeye Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı 4 uçak, 6 helikopter ve çok sayıda arazöz ile personel sevk edildi. Bölgedeki kuvvetli rüzgar ve sarp arazi şartları ekiplerin alevlere müdahalesini zorlaştırıyor. Ekiplerin havadan ve karadan müdahalesiyle yayılması büyük ölçüde önlenen yangın, kontrol altına alınmaya çalışılıyor.

22 Temmuz 2022 Cuma

İzle
Vahap Seçer'in, Ulaş köyü ziyaretinden bir kesit

Vahap Seçer, Ulaş köyü ziyaretinde Büyükşehir'den hayvancılık desteği alan kadın çiftçiye söz verdi. Başkan, Büyükşehir'in Tarım ve Hayvancılık hizmetlerini anlattı.

16 Temmuz 2022 Cumartesi

İzle