Mersin Video - Mersin Video İzle | Mersin Ceride Video
Erdemli'de çarpışan iki otomobilden birinin ters dönmesi kameraya yansıdı

Akdeniz Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi'nde, 33 U 7128 ile 01 RC 968 plakalı otomobiller çarpıştı. Kazada, savrularak yön levhasına da çarpan araçlardan biri ters döndü.

17 Aralık 2022 Cumartesi

İzle
Mersin Büyükşehir Belediyesince Yenişehir ilçesinde kurulan antika pazarından kareler

Belediyenin açıklamasına göre, Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığınca İstemihan Talay Caddesi'nde oluşturulan antika pazarının açılışı yapıldı. Haberin linki "https://www.mersinceride.com/Haber/Mersin-Buyuksehir-Belediyesi-Antika-Pazari-acti-2482"

11 Aralık 2022 Pazar

İzle
Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz'ın Aladağ Mahallesi ziyareti

Mahalle Muhtarı Ahmet Ertunç, Başkan Yılmaz ve ekibiyle her zaman iletişime geçebildiğini ve mahallelerinin sorunlarının en kısa sürede çözüldüğünü ifade ederek; “Mahallemize imece usulü kazandırılan Çok Amaçlı Kültür Sanat ve Taziye Evi’nin yapımında belediyemiz büyük bir destek verdi. Aladağ Camimizin ve çevresinin bakım ve onarımına kadar birçok çalışmalar yapıldı. Kapısını ve yüreğini bizlere her zaman açan Başkanımız Sayın Atsız Afşın Yılmaz’a, mahalle sakinlerim adına teşekkür ediyorum” dedi. Haberin Linki "https://www.mersinceride.com/Haber/Aladag-Mahallesinden-Baskan-Yilmaz-ve-ekibine-tesekkur-2457"

9 Aralık 2022 Cuma

İzle
Erdemli'de mahalleye inen domuzun kümesteki tavuğu kaçırması görüntülendi

Erdemli ilçesinde, yiyecek aramak için mahalleye inen sürüdeki domuzlardan birinin kümesteki tavuklarhdan birini götürmesi, cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Ayaş Mahallesi'nde yaşayan çiftçi Ramazan Serin, 6 Aralık'ta sabahın erken saatlerinde hasat yaptığı limon bahçesinden döndüğü sırada evinin çevresinde domuz sürüsü gördü. Aracının kornasına basarak sürüyü uzaklaştırmaya çalışan Serin, bu sırada domuzlardan birinin kümesteki tavuğu ağzına alarak kaçmasını da cep telefonuyla görüntüledi.

9 Aralık 2022 Cuma

İzle
Mersin'de konut kredisi çeken kişinin aracındaki 1 milyon liranın çalınmasına ilişkin 5 zanlı tutuklandı

Mersin'de ev almak için kredi çeken kişinin aracından 1 milyon lirasını çaldıkları iddiasıyla gözaltına alınan emlak ofisi çalışanlarının da arasında olduğu 6 zanlıdan 5'i tutuklandı.

19 Kasım 2022 Cumartesi

İzle
Tarsus'ta cenaze töreninde çıkan silahlı ve bıçaklı kavgada 6 kişi yaralandı

Yaşlılığa bağlı rahatsızlığı nedeniyle hayatını kaybeden Ramazan Ağsar için Çağlayan Mahallesi'ndeki Tarsus Şehir Mezarlığı'nda düzenlenen cenaze töreninde, akraba oldukları öğrenilen iki grup arasında tartışma çıktı.

30 Ağustos 2022 Salı

İzle
Halkın sağlığıyla oynayan pastanenin ürünlerine el koyuldu

Tarsus belediyesi zabıtası pastanelerde yaptığı hijyen kontrolünde bir pastanenin ürünlerine el koydu. İçerisinde böcek ve sineklerin bulunduğu sağlıksız koşullarda üretimi gerçekleşen pastane ürünleri için Sağlık İşleri ekipleri numune örnekleri alarak inceleme başlattı.

12 Ağustos 2022 Cuma

İzle
Mersin'de bu hafta 1-8 Ağustos

Mersin'de olan gelişmeleri sizler için bülten haline getirdim. Tüm belediyelerin hizmetlerini ve diğer yaşanan olayları haber olarak sizlere sundum. İyi seyirler

8 Ağustos 2022 Pazartesi

İzle
Başkan Abdullah Özyiğit, barınaktaki çalışmaları yerinde inceledi

Yenişehir Belediyesine tahsisi yapılan MEÜ Çiftlikköy Kampüsü’nde bulunan hayvan barınağının yenileme çalışmaları devam ediyor. Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit barınağı ziyaret ederek, çalışmaları yerinde inceledi. Yenişehir Belediyesi, hayvan barınağının bulunduğu 7 bin 500 metrekarelik alanı yeniden düzenleyerek, hayvanlar için konforlu bir yaşam alanı oluşturuyor.

3 Ağustos 2022 Çarşamba

İzle
Ambulansa kafa attı

Mersin'in Akdeniz ilçesinde, yakınlarının hastaneye götürülmesi talebi üzerine gönderilen ambulansın içindeki tıbbi cihazlara zarar veren şüphelinin, sağlık çalışanlarına tehdit ve hakarette bulunduktan sonra indiği araca tekrar yönelip kafasıyla vurması cep telefonu kamerasına yansıdı.

2 Ağustos 2022 Salı

İzle