Dalgaları Aşmak

Akademisyen, gazeteci ve yazar Dr. Fatoş Karahasan, yayımlanır yayımlanmaz iş dünyasında büyük yankı uyandıran ve kısa zamanda beş baskı yapan, pandemi sürecini odağına aldığı Kırılma Noktası kitabından sonra, Dalgaları Aşmak. Yeni Dünya Düzeni için Bakış Açıları ve Çözüm Önerileri başlıklı kitabında bu kez pandemi sonrası yeni dünya düzenine odaklanıyor. Yeni dünya düzeni ve geleceği öngörmeye yardımcı olacak önemli ipuçları sunuyor.

11 Temmuz 2022 Pazartesi

Oku
Behcetü't Tevarih

Bu kitap mevcut tarih kitaplarının atası niteliğinde, merak etiğiniz bir çok ilgi çekici konulara değinmiştir. İçerisinde Yunan filozoflarından, Hz Peygamber S.A.V'in  nesebi, doğumu, hayatı, Aşere-i  Mübeşşere, İran Şahları, Selçuklu ve Osmanlı tarihi, Kavimlere ve hatta ilk kavimlere ve milletlerin nasıl oluştuğuna ve son olarak Nuh A.S'ın tufanına kadar geniş  bir yelpazeyi konu edinmiş. 

27 Haziran 2022 Pazartesi

Oku
Çağdaş ve Ekolojik Belediyecilik

Yerel yönetimlerle ilgili referans kitap ve kaynakların pek yeterli olmadığı ülkemizde, Bedrettin Gündeş'in yılların tecrübe ve birikimiyle kaleme aldığı bu kitabı  il ve ilçe yerel yöneticileri-kadroları, genç belediyeciler ve bu alanda eğitim görenler için önemli bir başucu kitabı niteliğinde.

16 Haziran 2022 Perşembe

Oku