Mersin Büyükşehir Belediyesi

Büyükşehir'in amatör spor kulüplerine verdiği nakdi destekler hesaplara yattı

(Mersin Büyükşehir Belediyesi Basın Dairesi) Mersin Büyükşehir Belediyesi, spora ve sporcuya verdiği desteği nakdi yardımlarla sürdürüyor.  Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı koordinesinde, 2021-2022 sezonunda faal olan spor kulüplerine ‘Amatör Spora Desteksin Mersin’ mottosuyla başlatılan nakdi yardımlar, kulüplere ve sporculara can suyu oluyor.


Mersin Büyükşehir Belediyesi Kasım ayı Halk Kart tutarlarını hesaplara yatırdı

Büyükşehir Belediyesi tarafından Halk Kart sahibi 11 bin 625 kişinin hesabına, Kasım ayı tutarı olarak toplam 2 milyon 214 bin 990 TL yatırıldı.

Büyükşehir Meclis Üyeleri Mersin Metrosu'nu ziyaret etti

Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri, ‘Mersin Büyükşehir Belediyesi Mezitli-3 Ocak Hafif Raylı Sistem Metro Hattı’nın şantiyelerini gezerek, Büyükşehir Belediyesi bürokratlarından çalışmalar ve süreç hakkında bilgi aldı.

Haber detay >

Teknoloji Haberleri

Sağlıkta Yapay Zeka Yarışması için başvurular devam ediyor

Yarışmacılar, Bilgisayarlı Görüyle Hastalık Tespiti Kategorisi, Medikal Teknolojiler Kategorisi, Biyoinformatik Alanında Yapay Zekâ Destekli Analiz Metotları Geliştirilmesi Kategorisi olmak üzere 3 farklı kategoride yarışacak

Oppo'nun Enco Buds2 kablosuz kulaklıkları Türkiye'de satışa sunuldu

Bağımsız olarak 7 saate ve şarj kutusuyla 28 saate kadar dinleme süresi sunan kulaklıklar, hızlı şarjı destekliyor - Uzaktan kamera kontrolü görevi görebilen kulaklıkları, Türkiye'de 699 TL'lik tavsiye edilen fiyatıyla satışa çıktı

Türk Telekom’dan iPhone 14 "Akıllı Değişim" kampanyası

Müşteriler, kullanılabilir durumda olan belirli eski model telefonlarını Türk Telekom mağazalarına getirerek, mevcut kontratlı tarifelerinde kalma sözüyle iPhone 14 ailesinden bir akıllı telefona 30 bin TL’ye varan indirimlerle sahip olabiliyor.

Zararlı yazılım NullMixer, kullanıcıların hesaplarını ve ödeme verilerini hedef alıyor

Kaspersky Güvenlik Araştırmacısı Haim Zigel: "NullMixer'in bulaştığı kullanıcılar aynı anda birkaç tehditle karşılaşıyor. Örneğin klavyenize yazdığınız tüm bilgiler saldırganlar tarafından izlenebiliyor. Bu tehdit, yalnızca lisanslı ürünler ve sağlam güvenlik çözümleri kullanılarak önlenebilir"

Ülkeler hangi kıtada oyunu
Hangi Ülke Hangi Kıtada! Test
OYNA Günlük 350 oyuncu
Ülkelerin Başkenti oyunu
Ülkelerin Başkenti Neresi! Test
OYNA Günlük 100 oyuncu
Hangi Meyvede Hangi Vitamin Var oyunu
Hangi Meyvede Hangi Vitamin Var! Test
OYNA Günlük 250 oyuncu
Şehirlerin Plakası Kaçtır oyunu
Şehirlerin Plakası Kaçtır! Test
OYNA Günlük 100 oyuncu

Vatandaşlardan Başkan Yılmaz'a hizmet teşekkürü

Toroslar Belediyesi, alt yapı çalışmaları nedeniyle hasar gören sokakları bir bir yeniliyor.

30 Kasım 2022 Çarşamba

Toroslar Belediye personelinden örnek davranış

Toroslar Belediye personeli Taşsoy, içerisinde kimliklerle birlikte 5 bin Euro ve 3 bin Türk Lirası bulunan cüzdan sahibi Erol Avcı’ya (61) ulaştı.

29 Kasım 2022 Salı

Toroslar Belediyesinin 3 Ocak Mersin'in Kurtuluşu konulu şiir yarışmasının süresi uzatıldı

Yarışmaya katılmak isteyenler şiirlerini; 16 Aralık Cuma gününe kadar Mersin Yazarlar Derneği’nin mersinyazarlardernegi@gmail.com internet adresine veya 0532 771 11 91 numaralı Whatsapp hattına ulaştırabilirler

28 Kasım 2022 Pazartesi

Toroslar Kadına Şiddetle Mücadelede tek yürek oldu

Kadın haklarının korunması ve kadınların istihdamıyla ilgili önemli çalışmalar yapan Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, kadına şiddete karşı ilkemiz “Sıfır Tolerans” dedi.

25 Kasım 2022 Cuma

Başkan Yılmaz'dan öğretmenlere özel kutlama

Eğitimcilerin Onuruna Düzenlediği Yemekte En Genç ve En Tecrübeli Öğretmene Plaket Takdim Eden Başkan Yılmaz, Tüm Öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü Kutladı.

25 Kasım 2022 Cuma

1 Aralık 2022 Perşembe Yenişehir Belediyesi