Onur Balcı
|
10 Haziran 2023 Cumartesi
|
Mersin Ceride Haber
Toroslar Haberleri

TOROSLAR BELEDİYESİNİN ACI GÜNÜ

PARK VE BAHÇELER MÜDÜRÜ KAHRAMAN, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Toroslar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Yunus Emre Kahraman, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Kahraman’ın vefatı, çalışma arkadaşlarını ve sevenlerini yasa boğarken, Kahraman için görev yaptığı Toroslar Belediyesi önünde cenaze töreni düzenlendi.

BAŞKAN YILMAZ; “DEVLETİNE, MİLLETİNE BAĞLI İYİ BİR VATANSEVERDİ”                                                                               

Kahraman’ın ailesi, mesai arkadaşları ve sevenlerinin katıldığı törende bir konuşma yaparak üzüntüsünü dile getiren Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz; “Toroslar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürümüz, kıymetli arkadaşımız Yunus Emre Kahraman geçirmiş olduğu kalp krizi neticesinde vefat etmiştir. Kendisi, devletine, milletine bağlı, iyi bir vatansever, iyi bir arkadaş, sorumluluk sahibi iyi bir evlat ve iyi bir babaydı. Geçirdiğimiz zor günlerde, pandemide, depremde ve günümüzde aktiv görev alan, görevini layıkıyla yapan, ailesine ve çalışma arkadaşlarına faydalı güzel bir kardeşimizdi. Çalışma arkadaşımızı, dostumuzu, kardeşimizi kaybetmenin büyük acısını yaşıyoruz. Bizden yana hakkımız varsa kendisine hakkımız helal olsun. Kendisini sakin ve güler yüzlü haliyle hatırlayacağız. Ruhu şad, mekanı cennet olsun” diye konuştu.

Başkan Yılmaz, Kahraman’ın ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diledi. Kahraman, belediye hizmet binası önünde düzenlenen tören sonrası Akbelen Şehir Mezarlığı’nda kılınan cenaze namazının ardından dualarla toprağa verildi. 1985 doğumlu olan Yunus Emre Kahraman, evli ve bir çocuk babasıydı.