Onur Balcı
|
20 Haziran 2023 Salı
|
Mersin Ceride Haber
Gülnar Haberleri

GÜLNAR BELEDİYESİ ASFALT ÇALIŞMALARINA AKDENİZ MAHALLESİNDE DEVAM EDİYOR

Gülnar Belediyesi, ilçe genelinde asfalt serim ve yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gülnar Belediyesi daha kaliteli ve konforlu ulaşım için başlattığı asfalt çalışmalarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Ekipler zemin hazırlığı tamamlanan yollarda asfalt serim çalışmalarını gerçekleştirerek mahallelerde yeni yollar kazandırıyor. Bu kapsamda Gülnar Belediyesi ekipleri sathi asfalt kaplama çalışmalarına Akdeniz Mahallesinde Akçayayla Oluk mevkiinde devam ediyor.

Başkan Ünüvar; “Hedefimiz, Güvenli ve Kaliteli Ulaşım”

Gülnar halkının hizmetin en güzeline layık olduğunu dile getiren Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada “Gülnar’ımıza daha iyi hizmet sunabilmek için özverili bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özellikle kış aylarında hemşerilerimizin sorun yaşamaması için hem ilçe merkezinde hem de yaylalarımızda yol yapım, bakım, onarım ve asfalt çalışmalarımıza plan dahilinde başladık ve devam ediyoruz. Amacımız hemşerilerimize daha güvenli, kaliteli ve konforlu ulaşım sağlamak. Vatandaşlarımızdan gelen talepleri de değerlendirerek çözüme kavuşturmaya
gayret ediyoruz. Hemşerilerimizin ihtiyaçlarına çözüm üretiyor olmak ve memnuniyetlerini görmek bizim için en büyük mutluluk. Bugünde Akdeniz Mahallemizde Akçayayla" da asfalt çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Asfalt çalışmalarımız, plan ve program dahilinde diğer mahallelerimizde de devam edecek. İlçemize, mahalle halkımıza hayırlı olsun. Daha güzel bir Gülnar ve kıymetli vatandaşlarımız için çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz ” dedi. 

Mahalle Sakini Mehmet Ali Keskin'den Başkan Ünüvar'a Teşekkür

Mahallelerinde yürütülen asfalt çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getiren mahalle sakinlerinden Mehmet Ali Keskin; "Ben buraya 2002 yılında göçtüm. Burası bizim yaylalığımız. Burası tarihi bir yol. Gülnar Belediyemiz kendi kurduğu asfalt tesisi sayesinde yolumuzu asfaltlayarak bizleri tozdan ve çamurdan kurtardı. Bizlerin sesine kulan veren Gülnar Belediye Başkanım Sayın Alpaslan Ünüvar'a ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum . Yollarımız yenilendi ve mahallemiz daha da güzelleşti." ifadelerini kullandı.