Onur Balcı
|
28 Haziran 2023 Çarşamba
|
Mersin Ceride Haber
Gülnar Haberleri

Gülnar Belediyesi Tarafından Düzenlenen Kurban Satış Yeri Vatandaşların Hizmetine Sunuldu

Gülnar Belediyesi tarafından düzenlenen, Kurban satış yeri, vatandaşların sağlıklı, hijyenik ve ferah ortamda alışverişlerini yapabilmeleri için Akdeniz Mahallesi Aydıncık yolu üzerinde bulunan Orman Deposu karşısında hizmete sunuldu.

Alanda; satıcıların ve kurban almaya gelen vatandaşların tüm ihtiyaçları düşünülürken, su ve mobil wc gibi tüm çalışmalar eksiksiz yerine getirildi.

Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Besicilerin sağlıklı, gölge bir ortamda hayvanlarını barındırmaları ve vatandaşların da ferah alanda, rahat bir şekilde alışveriş yapabilmeleri için kurbanlık satış yerimizi ilçemizde Orman deposu karşısında hizmete sunduk. Kurban satış alanımızda vatandaşlarımızın talepleri ve alanın denetimi için Zabıta ekiplerimiz sürekli olarak görevde. Gülnar Belediyesi olarak amacımız hemşehrilerimizin daha sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmeleridir. Vatandaşlarımız herhangi bir sıkıntı yaşadığında kurban satış yerlerindeki
zabıta ekiplerimizden ve belediyemizden yardım alabilirler, müsterih olsunlar. Gönül rahatlığı içerisinde kurbanlık alışverişlerini yapabilmeleri için biz gece gündüz hizmet vermeye devam edeceğiz. Tüm hemşehrilerime hayırlı bayramlar diliyorum ” dedi.