Onur Balcı
|
17 Aralık 2023 Pazar
|
Mersin Ceride Haber
Siyaset Haberleri

CHP İLÇE BAŞKANI SELAHATTİN ŞAHİN, BAŞKAN ADAY ADAYLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

CHP TARSUS İLÇE BAŞKANI ŞAHİN: “BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE ÇALIŞARAK TARSUS'U DA, MERSİN'İ DE YENİDEN KAZANACAĞIZ!”

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Tarsus İlçe Başkanı Selahattin Şahin, ilçe örgütü olarak seçim çalışmalarını yoğun şekilde sürdürdüklerini söyledi.
 
Genel Merkez’in aldığı karar doğrultusunda aday adaylığı başvurularının sona erdiğini ve aday belirleme süreciyle ilgili faaliyetlerin ise hızla devam ettiğini kaydeden Başkan Selahattin Şahin, Tarsus Belediye Başkanlığı konusunda resmi aday adaylığı başvurusunda bulunan 11 kişi ile ilçe binasında toplantı gerçekleştirdi.
 
Toplantıya mevcut Tarsus Belediye Başkanı ve yeni dönem aday adayı Haluk Bozdoğan, Ozan Varal, Vedat Günyar, Ali Boltaç, Ünzile Kuru, Hikmet Oğuzcan, Vahap Eryılmaz, Abdulkadir Filiz, Mehmet Habip Ekmekçi, Mehmet Özel ve Melisa Günaştı Yanat katıldı. Bir diğer aday adayı Musa Ceylan ise şehir dışında olduğu için toplantıya katılmadı.
 
Birlik ve beraberlik mesajının verildiği toplantıyla ilgili kısa değerlendirmede bulunan Başkan Selahattin Şahin, “Tarsus'u CHP'nin Derman Belediyeciliği ile tekrar yönetmeye talip Belediye Başkan aday adaylarımızla bir araya geldik. Cumhuriyet Halk Partisi birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak Tarsus'u da, Mersin'i de yeniden kazanacak ve Türkiye'ye umut olmaya devam edecektir” ifadelerini kullandı.